Červen 2013

Něco skončí a něco začíná

23. června 2013 v 20:06 | Wolke |  Aktuality
Dneska jsem se vrátila z Chorvatska , přesněji z Bašky Vody ( srdce Makarské riviery ) . No otom se nechci bavit , sice to bylo fain . No když nepočítám to hnusný jídlo :D ( polopenze ) .

Stala se věc která je víc nežli úžasná ! VRÁTILA SE MI DOBRÁ NÁLADA :D no zní to divně , ale když si představíte že jsem chtěla před týdnem skončit ...... Mám tu taky horší správu , tento ranch se ruší :/ no ne ruší . Začnu znovu . Na jiné adrese . Měním přezdívku a kdo je pozorný mohl se ji dočíst víš : Wolke . Jméno ranche je podobné - Neutral Wolf . Začínám new designem který jsem SAMA (!) spyplala v photoshopu :D za chvíli ho uvidíte , ale dávám ho tu pro jistotu kdybi mě to nastavování trvalo delší dobu ( tadááá ) . Takže opět prosím změňte si mě :D

omlouvám se za kvalitu :/


Přijely :D

5. června 2013 v 19:17 | Wonys |  Aktuality
Nováčci přijeli :D

9 koní a hříbátko Stablemates . Jsou úžasní :) .

Jen fríský kůň mě nemyle překvapil . Nechápu ten odzak na čele . Pokud vím tak u fríských koní jsou odzaky zakázené , ne ? Je jen černý nebo bílí nic mezi tím . Doufám .

Strašně mně štvou ty debilní dráty >:o

Novinky

4. června 2013 v 21:13 | Wonys |  Aktuality
Ahoj

Zase se hlásím :D
Omlouvám se za můj styl obíhání , ale já opravdu obíhám , hlasuju do anket . Komentuju jen do opravdu zajímavích článků ke kterým vím co napsat -_- . Nebudu už psát komenty typu - JÉÉÉ , PĚKNÉ , GRATULUJU atd. No prostě takové komenty které nikoho nepotěší .

K fotosoutěžím : momentálně nemám čas takže nic moc nestíhám :// . Takže momentálně ( bohužel ) souěžím jen u Terybery .

Smutné oznámení :'( : Na sbírání nu spíš už na modely není tolik času jako dřív . Nepíšu moc článlů , neobíhám . Profilky mě psát nebaví . V hlavě mám plno skvělích a (doufám) originálních nápadů , ale uskutečnit je ? ne :( možná až se mi bude chtít . Chci se teď spíš věnovat psům , hlavně Wendě . Máme toho co dohánět , a jestli chceme na nejbližší závody . No to už se dohnat nedá . Mám pocit že zato můžou modely . Že mi utrhli kus života a já se omezuju :'( . Mám je ráda . Tento blog mám ráda . Miluju sběratelství . Ale ten pocit tam prostě je :( Stydím se za svůj koníček . Při focení se skryju někde do kouta a tam fotím .... Nemám ráda jak na mě lidi dívají :'(

Pozastavovat to tady nemusím stejně odjíždím 14. do chorvatska . A OMLOUVÁM SE BEBE A KENÍKOVY , ALE NA HLS NEJEDU . V TÉ DOBĚ BUDU NA CESTĚ Z CHORVATSKA . Pokud kůli počasí vůbec někam pojedem :P .

Stejně a zase 28. na týden na Slovensko . Pokusím přednastavit profilky , ale nic neslibuju .

Nechci končit a pokud mi někdo napíše - prodáš mi koně ? Tak si přečte tolik sprostejch slov ....

Jo a zítra ve Středu nebo ve Čtvrtek přijedou přírůstky - Stablemates Horse Lover set ♥


+ představuji vám , část mého srdce fotoaparát ♥♥♥ ! aneb jak fotí :) na fotkách vidíte i nového vlčka ( bez jména zatím ) :) TAKY KOČKU ELÍ ( ŠEDÁ ) A SÁRU + BENJAMÍNKA KLIK-ZDE ikdyž tohle není konečný výsledek , fotky jsou z doby kdy sem ještě nevěděla čím se foták zapíná :D takže tam není nic nastavený

Oslava :D

2. června 2013 v 9:18 | Wonys |  Aktuality
No tak sem včera měla opožděnoz oslavu narozenin :D Dárky byli .

Fotáček Samsung :3 konečně budou krásný fotky

Tohle bude asik on :D

Modely byli :D nebo spíš budou

tento vlček , další příbytek do smečky :3

a tedkom si mažu objednat Lovery play set na taťkův účet :D

Breyer – Stablemates Horse Lover Set

Drahý narozky vám povím a to není všechno

Ještě flešku Lexar v10 - 4G

Nějaký to oblečení , lehátko do chorvatska ? čí to byl nápad :D to nwm , ale je ujetej , ale ten dotyčnej má vkus :D

Potom ještě čelenky 2x , náramek , řetízky + 110 kč xD

Sakra kolik to dohromady stálo ?! to nwm , ale děkuju :)

Jop a tady taková ukázečka co fotáček umí :