Historie

3. května 2013 v 20:05 | Wonys
Historie ....

Vše začalo už od školky ,když jsme si kupovali , vyměňovali a dokonce i repaintovali china koně . Už tehdy meti mě a mojí kamarádku , přicestoval 1. schleich . Byl to černý mustang . Modely z nás tehdy udělali nejlepší kamarádky .
Bylo to v roce 2008 . Když jsme všichni nastoupili do 1. třídy . Tehdy kamarátka dostala k vánocím pár schleich - frískou klisnu , arabskou klisnu a hřebce lipicána . Tehdy mě přesvěčila k tomu si tay nějakého pořídit :D . Byli to Hřebec a hříbě irského tinkera , které mám dodnes . Sbírka se rozrůstala a brzy jsme si s kamarátkou založili společnou sbírku . Byli to heské časy , časy pravé lásky k modelům :) . Všechno se rospadlo 1. breyerem . Kamarádka nechtěla breyery sbírat , byli pro ni pouze předražený kus plastu . Tak se společná sbírka rozpadla a my se rozhádaly .
Když jsme se zase dali do hromady , nebylo to jako dřív . Když přijel Apple Jack , vypěnila . Asi proto že viděla jakou zněj mám radost a viděla schleichi trpět zaprášené na poličce ....

Zase jsme se rozhádali .
Já jsem se polepšila a znovu jsme byli kamarátky .
Pylně už jsem sbírala jenom já , ona už koupila noví model asi jednou za dva měsíce .
Už jsme nikdy nebyli takové kamarátky jako tehdy ve školce . Ona sa založila na kinologii a já taky . Chvíli jsem tomu podlehla úplně , ale potom jsem se otřepala a vrátila se ke sběratelství . Psy mi , ale zůstali v srdci . V té době jsem si pořídila mou největší kamarátku - Fenku labradora Wendy . Ona u psů plně zůstala a doteď si na modely ani nevzpoměla ... Zato já se tomu oddala , psi , modely a teď k tomu přibide fotbal :D . S ní už se vůbec nevídám , ale už mezi námi rivalita poklesla . Sož jsem ráda .

Tohle není Historie , tohle je začátek :)

PS : terybery ví o kom jsem mluvila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama